top of page

O nás

Jsme daňová a účetní společnost poskytující klientům kompletní ekonomický servis od vedení účetnictví, přes mzdovou agendu, až po daňové poradenství. Máme nadšení i zkušenosti, díky kterým jsme schopni postarat se o fyzické osoby, malé a střední firmy i velké korporace. Jsme zapsáni v registru Komory daňových poradců jako daňově poradenská společnost, jsme ze zákona pojištěni a plníme všechny povinnosti z toho vyplývající.

Nejsme jen běžná účetní firma – jako daňoví poradci nabízíme profesionalitu, znalosti, zkušenosti, odbornost na nejvyšší možné úrovni. Zároveň jsme mladá flexibilní společnost, rozumíme potřebám našich klientů a vycházíme jim maximálně vstříc. Našim klientům věnujeme nadstandardní péči. Využíváme všechny dostupné technologické možnosti komunikace a zpracování dat, ale nemáme problém ani s doklady předanými v krabici od bot. :-)

 

S námi se vám nikdy nestane, že prošvihnete důležitý termín, na něco "se zapomene", něco "se nestihne". Profesionalita a péče o klienta – to je základ, na kterém stojí naše firma. Současně jsme schopni najít a rozpoznat jakékoli možnosti legální daňové optimalizace dřív, než je pozdě... Pokud chcete mít jistotu, že vaše účetnictví a daně jsou v pořádku, jsme tu pro vás.

Vedení společnosti

jiriklima_edited.png

Ing. Jiří Klíma

daňový poradce, jednatel společnosti

Daňový poradce s více než dvacetiletou praxí. Prezident Sdružení účetních a daňových poradců, zkušební komisař Komory daňových poradců ČR. Dlouholetý přednášející a lektor daňové a účetní problematiky, specialista na daň z přidané hodnoty a daně z příjmů fyzických a právnických osob. 

+420 603 178 968

Ing. Klára Lošťáková

hlavní účetní, jednatelka společnosti

Účetní s vysokoškolským ekonomickým vzděláním v oboru účetnictví a daně a bohatými zkušenostmi s vedením účetnictví firem nejrůznějších typů a velikostí. Specialistka na mzdy a související problematiku.

+420 732 901 972

klaralostakova_edited.png
bottom of page